Fit-out? Projekt budowlany? Zrealizuj go z Nami!

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Fit-Out

Kompleksowa realizacja fit-out na powierzchniach biurowych, handlowych, oraz prywatnych to nasza specjalność. Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm na rynku fit-out (działamy od 1999 roku). Zespoły naszych specjalistów przeprowadzą Państwa przez cały proces realizacji usługi. Dostarczana przez nas usługa fit-out stoi na najwyższym poziomie- cechuję nas profesjonalizm, terminowość oraz dbanie o estetykę i czystość wykonywanej pracy. Zapraszamy do wysyłania zapytań!

ekoDecor – Twój ulubiony wykonawca!

Meble

Meble to jedna z naszych specjalizacji. Posiadamy własną wykwalifikowaną stolarnię która wykona nawet najtrudniejszy projekt. Nasze profesjonale ekipy przeprowadzą montaż szybko, czysto i na najwyższym poziomie. Możesz być spokojny o jakość naszych usług, na rynku działamy już od 1999 roku. Zapraszamy do wysłania zapytań!

Serwis

Nasza firma świadczy również usługi serwisowe. Zespół profesjonalnych serwisantów jest gotowy aby podjąć się zleceń na terenie całej Polski. Serwis świadczony przez naszą firmę to usługa kompleksowa. Działamy szybko i skutecznie! Zapraszamy do składania zapytań.

Konsultacje

Nasi inżynierowie i projektanci o najwyższych kwalifikacjach są przygotowani by doradzać i konsultować projekty w każdym miejscu Polski. Wieloletnie doświadczenie jakim dysponują nasi pracownicy to olbrzymi kapitał, ich pomoc będzie nieoceniona. Jeżeli szukasz profesjonalnych konsultacji i doradztwa przy swoim projekcie – wyślij do nas zapytanie!

ekoDecor – Twój ulubiony wykonawca!